Kouzlo citrónových dropsů I.

14. ledna 2012 v 18:42 | Naiad |  Kapitolové povídky
celá povídka v .doc, .pdf - ulozto.cz
Heslo: naiad

Autor: Naiad

Trochu jsem se zdráhala tuhle kapitolovku zveřejnit, ale nakonec jsem se rozhodla, že to zkusím. Bude to něco trochu jiného, než jste ode mě zvyklí, protože se nevěnuje době Pobertů. Hlavními postavami zde budou Hermiona a Severus.

Taky jste si říkali, co má Brumbál na těch citrónových pochoutkách? Tak tady máte odpověď! :-D

Válka skončila a uběhlo dlouhých šest let. V Bradavicích se uvolnili dvě místa a nová ředitelka McGonagallová hledá náhradu. Souhrou náhod ji napadnou dva lidé, Hermiona Weasleyová, která je poslední dobou pořád rozebírána kouzelnickým tiskem a Severus Snape, o kterém naopak vůbec nikdo dlouho neslyšel.

I když se ani jeden šest let neviděli, jejich vzájemná nesnášenlivost vůbec nepominula. Tedy až do okamžiku, kdy okusí kouzla citrónových bonbónů…

Upozornění: Ignoruji smrt Severuse. Nagini ho sice kousnul, ale on přežil. Trochu budu ignorovat i epilog, i když některé z věcí zůstávají.

Žánr: Romantika

Pairing: Hermiona Grangerová/ Severus Snape

Období: Šest let po válce

Omezení: 15 +, případně u jednotlivých kapitol (Rozhodla jsem se změnit rating, protože se v povídce objevují scény, které jsem neplánovala...)

Stav: Dokončená

Počet kapitol: 26 kapitol

Beta-reader: Zaira :-), tímto jí moc děkuju :-)

Postavy: Hermiona Grangerová, Severus Snape, Minerva McGonagallová, Neville Longbottom, portrét Albuse Brumbála a další…

Kapitoly: Info, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23,24, 25, 26
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama